300 ₴
Номер деталі 1 987 947 788, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x290x20мм., орієнтовна вага - 0,12500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 788 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | CX, Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12500 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |