300 ₴
Номер деталі 1 461 015 302, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x110x5мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Код запчастини | 1 461 015 302 |
| Стан | Нове |
| Тип | Рамка |
| Ширина | 110 мм |