330 ₴
Номер деталі 0 332 201 107, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x50x30мм., орієнтовна вага - 0,02400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 332 201 107 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Opel, Audi, BMW, Skoda, Seat, Mercedes-Benz |
| Довжина | 30 мм |
| Сумісність з моделлю | CLS, X3, X5, X6, Sharan, 3, Jetta, Inca, C-Class, 7-Series, Yeti, Eos, Sprinter, Passat, SL, 80, Caddy, Polo, V-Class, Felicia, Leon, Q5, Q7, R-Class, R8, Tiguan, A-Class, Lupo, Toledo, A1, Touareg, A3, G-Class, A5, A4, A6, Touran, UP!, TT, Transporter, Golf, Roomster, Alhambra, Combo, S-Class, Astra, Cordoba, Amarok, Corsa, Viano, Crafter, Vito, Scirocco, A2, 6, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02400 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |