290 ₴
Номер деталі 1 987 947 760, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x280x15мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 760 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volkswagen, Lancia, Fiat, Seat |
| Сумісність з моделлю | GS, Thema, Toledo, Corrado, Jetta, Croma, Scirocco, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 85 мм |