300 ₴
Номер деталі 1 987 946 010, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x290x10мм., орієнтовна вага - 0,05500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 946 010 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Chevrolet, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, L 300, Spark, Space Wagon, Fiesta, Matiz, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05500 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 290 мм |