Номер деталі 0 332 019 203, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x45x35мм., орієнтовна вага - 0,03400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 332 019 203 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Довжина | 35 мм |
| Сумісність з моделлю | V20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03400 кг |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 45 мм |