Номер деталі 0 332 019 103, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x50x30мм., орієнтовна вага - 0,04000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 332 019 103 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Довжина | 30 мм |
| Сумісність з моделлю | V30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |