340 ₴
Номер деталі 1 987 947 692, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x470x20мм., орієнтовна вага - 0,09500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 692 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Volvo, Volkswagen, BMW, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Espace, 20, 3, Trafic, Fuego, Master, 740, 940 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09500 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 85 мм |