330 ₴
Номер деталі 1 987 947 795, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x270x2мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 795 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, RZ, SZ, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 80 мм |