340 ₴
Номер деталі 1 987 947 775, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x350x10мм., орієнтовна вага - 0,13600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 775 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 11.2 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, 100, Coupe, Quattro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13600 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |