360 ₴
Номер деталі 1 987 947 738, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x340x20мм., орієнтовна вага - 0,10300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 738 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Peugeot, Nissan, Hyundai, Fiat, Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Retona, Pajero, Sportage, Patrol, L200, Rocky, Wildcat/Rocky, Pick Up, 929, Feroza, Prairie, Galant, Rugger, Vanette, Croma, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10300 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |