370 ₴
Номер деталі 0 451 103 050, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x100мм., орієнтовна вага - 0,32000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 451 103 050 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 1502-2002, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |