310 ₴
Номер деталі 1 987 948 146, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x290x20мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 146 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Marcia, Colt, Lancer, Space Wagon, Coupe, Lantra, Galant, Sonata, Rio, Sapporo, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |