290 ₴
Номер деталі 1 987 947 682, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x500x10мм., орієнтовна вага - 0,11200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 682 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Renault, Volkswagen, Nissan, Lancia |
| Сумісність з моделлю | 2000-3500, 19, Rapid, Trevi, 11, Clio, Beta, Scorpion, Patrol, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11200 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 120 мм |