340 ₴
Номер деталі 1 987 948 308, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x340x10мм., орієнтовна вага - 0,15200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 308 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Suzuki, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Justy, Swift, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15200 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 340 мм |