360 ₴
Номер деталі 1 987 948 337, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x330x20мм., орієнтовна вага - 0,12900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 337 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Proton, Alfa Romeo, Peugeot, Toyota, Nissan, Lancia, Suzuki, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Persona 400, Thema, Celica, Swift, Lancer, Boxer, Space Wagon, Space Runner, 164, Croma, Colt, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12900 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 330 мм |