360 ₴
Номер деталі 0 986 345 001, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x50x30мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 345 001 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Daihatsu, Toyota, Nissan, Opel, Subaru, Hyundai, Fiat, Mazda, Kia |
| Довжина | 30 мм |
| Сумісність з моделлю | Impreza, Tercel, Justy, Outback, Outlander, XV, Pajero Sport, Liteace, Sportage, Dyna, Rocky, Lancer, Land Cruiser, Wildcat/Rocky, Camry, Legacy, Carnival, K2700, Celica, Terracan, LS, Forester, Legacy Outback, Previa, Galant, Starion, Sapporo, SVX, Model F, Colt, Rugger, Tredia, Urvan, Galloper, BRZ, Vanette, Corolla, H 1, MR2, Charmant, MX-5, H-1 / Starex, HiAce, Hilux, Joice |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |