360 ₴
Номер деталі 0 986 345 000, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x50x30мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 345 000 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Daihatsu, Toyota, Aston Martin, Subaru, Isuzu, Mazda, Kia |
| Довжина | 30 мм |
| Сумісність з моделлю | Yaris, Supra, Picnic, ES, Rocky, Wildcat/Rocky, Camry, Carens, Carnival, FJ Cruiser, Celica, Cerato, Charade, Forester, Fortuner, GS, Pride, Crown, Verso, D-Max, HiAce, Highlander, Hilux, Impreza, IS, Liteace, Dyna, Land Cruiser, RC, LC, Legacy, Yaris Verso, K2700, SC, LS, Previa, Aurion, MR2, Tercel, NX, Outback, 323, IQ, CRESSIDA, Prado, Prius, Alphard, RAV4, Rio, Cygnet, 4Runner, RX, Shuma, e, 626, Sportage, 929, Clarus, Rugger, C-HR, LFA, Corolla, Corona, Auris, Avalon, LX, GX, Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |