380 ₴
Номер деталі 1 237 013 147, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x65x30мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 237 013 147 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Opel, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Ascona, Henschel, Manta, Kadett, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 65 мм |