330 ₴
Номер деталі 1 987 947 890, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 5x330x10мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 890 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Renault, Chevrolet, Ford |
| Сумісність з моделлю | 100 / Metro, Mondeo, Safrane, 100, Clio, Transit, Kangoo, Matiz, 400 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Ширина | 330 мм |