380 ₴
Номер деталі 1 987 947 655, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x420x20мм., орієнтовна вага - 0,13600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 655 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, 100, Coupe, T1, G-Class, T1/TN, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13600 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 110 мм |