310 ₴
Номер деталі 1 987 947 856, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x350x10мм., орієнтовна вага - 0,11200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 856 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda, Suzuki, Subaru, Smart |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, Fortwo, Cabrio, Swift, City-Coupe, Vitara, Justy, Civic, 400, Roadster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11200 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 350 мм |