370 ₴
Номер деталі 1 457 432 180, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x250x50мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 432 180 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Tipo, Tempra, Dedra, Delta, Uno |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |