330 ₴
Номер деталі 1 987 947 827, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x360x10мм., орієнтовна вага - 0,14900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 827 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Porsche, Peugeot, Toyota, Nissan, Lancia, BMW, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, 626, Boxer, 3, 928, Jumper, 7-Series, Palio, Supra, 300ZX, 323, Z4, Lancer, Punto, Fiesta, Celica, Colt, Corolla, HiAce, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14900 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 360 мм |