340 ₴
Номер деталі 1 987 947 723, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x350x20мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 723 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |