320 ₴
Номер деталі 1 987 947 886, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x400x10мм., орієнтовна вага - 0,11800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 886 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Tipo, Punto, Palio, Fiorino, Linea, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11800 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 400 мм |