390 ₴
Номер деталі 1 987 233 012, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x90мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 233 012 |
| Виробник | Bosch |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | e, 626, S Coupe, Sonata, Cordia, Pajero, 323, L 300, Marcia, Econovan, Lancer, Lantra, 818, Pick Up, 929, 616, Galant, Sapporo, Grace, Colt, Tredia, Micra, Urvan, H 1, Pony, Space Wagon, H100, H-1 / Starex, Pony / Excel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |