420 ₴
Номер деталі 0 986 452 005, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x130мм., орієнтовна вага - 0,80000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 452 005 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Cabstar, Pick Up, Trade, 280ZX,ZXT, Laurel, Datsun |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80000 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |