350 ₴
Номер деталі 1 987 947 661, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x500x20мм., орієнтовна вага - 0,14400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 661 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Nissan, Porsche, Ford |
| Сумісність з моделлю | Urvan, Cabstar, Pick Up, Trade, Simca 1000, Scorpio, Pajero, Maverick, 911, Terrano, Patrol, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14400 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 10 мм |