340 ₴
Номер деталі 1 987 947 808, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x400x10мм., орієнтовна вага - 0,11500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 808 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Suzuki, Subaru, Hyundai, Skoda, Mazda, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, S Coupe, Swift, Jimny, Galant, Felicia, BX, Justy, XT, Pajero, Grand Vitara, Matiz, 405 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11500 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 400 мм |