340 ₴
Номер деталі 0 451 103 300, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x70мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 451 103 300 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 156, Brava, Bravo, Stilo, Palio, Punto, 145, 146, 155, Thesis, Spider, Uno, GT, Coupe, Dedra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |