Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 1 987 233 046, призначена для MAZDA, MITSUBISHI .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x120x80мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 233 046 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, Lancer, Galant, 323, Starion, Sapporo, Tredia, Cordia, Colt, 929 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 120 мм |