330 ₴
Номер деталі 1 987 948 341, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x350x10мм., орієнтовна вага - 0,12300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 341 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Toyota, Nissan, Lancia, Honda, Suzuki, Hyundai, Ford |
| Сумісність з моделлю | Sunny, Vanette, Note, Swift, Primera, Vitara, Accent, Getz, Maestro, Fiesta, Civic, Hilux, Almera, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12300 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 350 мм |