360 ₴
Номер деталі 1 987 947 826, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x370x20мм., орієнтовна вага - 0,13600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 826 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 4 |
| Сумісність з маркою | Toyota, Nissan, Suzuki, Hyundai, Fiat, Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sigma, Bluebird, Sonata, Sorento, Cordia, Eclipse, Sunny, L400, Lancer, Lantra, X-90, Tempra, Terracan, Tipo, Galant, Colt, Hilux, Tredia, H 1, Space Wagon, Vitara, H-1 / Starex, HiAce, Fiorino, Shuma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13600 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 370 мм |