480 ₴
Номер деталі F 026 400 048, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x320x90мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 048 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 56 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Довжина | 263 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio, Magentis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |