490 ₴
Номер деталі 1 987 429 135, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x300x40мм., орієнтовна вага - 0,33000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 429 135 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 42.5 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Довжина | 308 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Previa, Corolla, Corona, Camry, MR2, RAV4, Avensis, Celica, Picnic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.33000 кг |