370 ₴
Номер деталі 1 987 947 620, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x20мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 620 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Toyota, Nissan, Opel, Subaru, Isuzu, Ford, Mercedes-Benz, Saab |
| Сумісність з моделлю | Granada, Vectra, Monterey, Transporter, Trooper, HiAce, Hilux, 9000, Celica, Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 200 мм |