470 ₴
Номер деталі 0 451 104 066, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x150мм., орієнтовна вага - 0,55800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 451 104 066 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | 911 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.55800 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |