380 ₴
Номер деталі F 026 407 077, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x95x75мм., орієнтовна вага - 0,16000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 407 077 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz, Logo, Pilot, Prelude, Legend, CR-Z, City, Integra, Accord, Civic, S2000, Odyssey, CR-V, FR-V, HR-V, Shuttle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16000 кг |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 95 мм |