390 ₴
Номер деталі 1 987 476 396, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x10мм., орієнтовна вага - 0,07900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 476 396 |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, C-Class, 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07900 кг |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 100 мм |