380 ₴
Номер деталі 1 987 947 917, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x400x30мм., орієнтовна вага - 0,15800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 917 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 5 |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Toyota, Nissan, Lancia, Opel, Honda, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, Vectra, Brava, Bravo, Ducato, Palio, Stilo, Camry, Legend, Punto, Tempra, Tigra, Tipo, 200SX, Galant, Zafira, 145, 146, 155, Combo, Uno, Meriva, Astra, Space Wagon, Space Runner, Corsa, Dedra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15800 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 400 мм |