370 ₴
Номер деталі 1 987 947 621, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x300x20мм., орієнтовна вага - 0,15200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 621 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Transporter, /8 (W114/W115), 240 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15200 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |