390 ₴
Номер деталі F 026 407 006, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x100x50мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 407 006 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Alfa Romeo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Signum, Insignia, Epica, 159, Tigra, Orlando, Zafira, Mokka, Combo, Meriva, Adam, Astra, Cascada, Corsa, Aveo, Croma, Cruze, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 100 мм |