380 ₴
Номер деталі 1 457 433 007, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x350x30мм., орієнтовна вага - 0,26000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 007 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 26.5 мм |
| Ширина | 228.5 мм |
| Довжина | 308 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Manta, Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.26000 кг |