370 ₴
Номер деталі 1 987 432 012, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x360x220мм., орієнтовна вага - 0,16500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 012 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Cordoba, Lupo, Toledo, Polo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16500 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 360 мм |