390 ₴
Номер деталі 1 987 947 667, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x350x20мм., орієнтовна вага - 0,06500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 667 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Nissan, Land Rover, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Urvan, G-Class, 604, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06500 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |