380 ₴
Номер деталі 1 987 947 622, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x630x20мм., орієнтовна вага - 0,19800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 622 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Toyota, Opel, Isuzu, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CAMPO , S-Class, Land Cruiser, D-Max, G-Class, /8 (W114/W115), 604 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19800 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |