1 340 ₴
Номер деталі 0 356 912 948, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x250x20мм., орієнтовна вага - 0,08000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 356 912 948 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, Viano, G-Class, Vito, C-Class, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 250 мм |