390 ₴
Номер деталі 0 451 104 025, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x60мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 451 104 025 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Sandero, Wind, Kangoo, Clio, Logan, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |