540 ₴
Номер деталі 1 987 233 052, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x90мм., орієнтовна вага - 0,11500кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 233 052 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Sunny, 100NX, Swift, Prairie, Primera, Pick Up, Terrano, Cherry, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11500 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |